Кличко звернувся до киян: місто робить все, що може. "Ми повинні вистояти! Слава Україні!"

26 февраля 2022, 10:14
63627

Мер Києва Віталій Кличко звернувся до всіх, хто перебуває в Києві. Цивільних він просить перебувати в укриттях або вдома. А бізнеси і працівників критичної інфраструктури працювати та надавати домомогу киянам.

Підписуйтесь на канал: