Кличко звернувся до киян: місто робить все, що може. "Ми повинні вистояти! Слава Україні!"
Мер Києва Віталій Кличко звернувся до всіх, хто перебуває в Києві. Цивільних він просить перебувати в укриттях або вдома. А бізнеси і працівників критичної інфраструктури працювати та надавати домомогу киянам.
Підписуйтесь на канал: