У Маріуполі кількасот людей вийшли на акцію «Маріуполь – це Україна!»
У Маріуполі кілька сотень людей зібралися в центрі біля місцевого драмтеатру на акцію «Маріуполь – це Україна». Учасники мітингу прийшли з державними прапорами та плакатами «Росія – країна агресор». Мітинг відбувався на тлі визнання Росією «Л/ДНР» у межах українських областей.
Підписуйтесь на канал: