Кібератаки на держустанови. Чи захищені українці? – Михайло Федоров, міністр цифрової трансформації
Кібератаку у ніч на 14 січня організували тривалий час, групою людей і з метою нанести максимальну шкоду, зокрема і інформаційну - вважає Михайло Федоров, Віце-прем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації. За кілька місяців протестуємо чи виправили помилки, які зробили атку можливою. Водночас застосунок “Дія” не був атакований, зауважив Федоров. Після цих кібератак думаю, влада підвищать витрати на цифровий захист, додав міністр. Більше про витік персональних даних, кібератаки як новий фронт і “Дія.Сіті” - у програмі Новий вечір #радіонв #Тузов #Федоров #Дія Дивіться інші ефіри цієї програми тут: https://www.youtube.com/watch?v=7kuNv_ZVZGY&list=PLVuua2p4R2LeL86XXqQuLGPLzXowlTGo8 Слідкувати за Радіо НВ. Без політики можна тут: https://www.youtube.com/channel/UCQ6DW76UPhBXoXD97J6DyEQ Слідкувати за Радіо НВ можна тут: Facebook: https://www.facebook.com/radioNV.ua Instagram: https://www.instagram.com/radio_NV Telegram: https://t.me/nv_podcasts Читай всі закриті статті розділу НВ Преміум. Перший місяць 1 грн: https://bit.ly/33yDdUa
Підписуйтесь на канал: