Хода пам'яті: у Києві вшанували перших Героїв Небесної Сотні

22 января 2022, 16:34
1759

У Києві пройшла хода пам’яті Героїв Небесної Сотні. Учасники акції вшанували перших загиблих у січні 2014 року: Сергія Нігояна, Михайла Жизневського, Романа Сеника, Юрія Вербицького, Олександра Бадеру та Богдана Калиняка. Колона з родичами, друзями та киянами рушила від Лядських воріт на Майдані Незалежності і пройшлася Хрещатиком до вулиці Грушевського. Біля пам’ятного знака на честь Сергія Нігояна на Європейській площі відбулося богослужіння за полеглими. Учасники також поклали квіти, запалили лампадки та заспівали гімн.

Підписуйтесь на канал: