Треба говорити не про НАТО, а про надання зброї - Володимир Огризко
Захід має відчувати моральну відповідальність за те, що відбувається довкола України, - вважає Володимир Огризко, колишній голова МЗС України, керівник центру дослідження Росії. Говорити про перспективи вступу в НАТО зараз не на часі. Ліпше говорити про надання Україні необхідного озброєння, додав Огризко. Чого очікувати після переговорів у Женеві? Чому РФ досі дозволяє собі погрози і яку мету переслідує? У чому послідовність дій США? - більше про це у програмі Новий вечір. #радіонв #Украина #Огризко Дивіться інші ефіри цієї програми тут: https://www.youtube.com/watch?v=7kuNv_ZVZGY&list=PLVuua2p4R2LeL86XXqQuLGPLzXowlTGo8 Слідкувати за Радіо НВ. Без політики можна тут: https://www.youtube.com/channel/UCQ6DW76UPhBXoXD97J6DyEQ Слідкувати за Радіо НВ можна тут: Facebook: https://www.facebook.com/radioNV.ua Instagram: https://www.instagram.com/radio_NV Telegram: https://t.me/nv_podcasts Читай всі закриті статті розділу НВ Преміум. Перший місяць 1 грн: https://bit.ly/33yDdUa
Підписуйтесь на канал: