Чи варто декомунізувати їжу? | Це було вже

29 декабря 2021, 16:54
2537

Як їжа стала невід’ємним елементом радянської системи? Чи варто декомунізувати радянську гастрономічну традицію? Яким було традиційне меню новорічного столу у 1970-1980-х? Наскільки радянська кухня була здоровою і дієтичною? І яким чином катастрофи минулого вплинули на те, що і скільки ми їмо? Розмовляють історик Віталій Ляска та Олена Брайченко, дослідниця гастрономічної культури України. #радіонв #історія Дивіться інші ефіри цієї програми тут: https://www.youtube.com/playlist?list=PLVuua2p4R2LcIKc4mfEWus2bp00axvyvh Слідкувати за Радіо НВ. Без політики можна тут: https://www.youtube.com/channel/UCQ6DW76UPhBXoXD97J6DyEQ Слідкувати за Радіо НВ можна тут: Facebook: https://www.facebook.com/radioNV.ua Instagram: https://www.instagram.com/radio_NV Telegram: https://t.me/nv_podcasts Читай всі закриті статті розділу НВ Преміум. Перший місяць 1 грн: https://bit.ly/33yDdUa

Підписуйтесь на канал: