РФ говорить з Україною як зі школярем, дворовою мовою - Сергій Гармаш І Посеред тижня
Мінський формат не мертвий, він - в комі, - вважає Сергій Гармаш, представник Донецька у ТКГ, головний редактор видання “Остров”. У 2014-15 роках Мінськ був небезпечний, але зараз його не варто змінювати, адже Захід вважає що РФ несе зобов'язання по “Мінську”.Зараз Україні хочуть “впхнути“ ОРДЛО як російський анклав і зробити псевдореспубліки суб'єктом. Чому від Зеленського не залежить завершення війни? Про що зараз говорять під час Мінських переговорів на рівні ТКГ? Навіщо РФ викачує людський ресурс з ОРДЛО - більше у програмі Посеред тижня. #радіонв #ПосередТижнязПритулою #Притула #Гармаш #РФ #ОРДЛО Дивіться інші ефіри цієї програми тут: https://www.youtube.com/playlist?list=PLVuua2p4R2LcmgFZaoGaqTJbD1jX1D7Iv Слідкувати за Радіо НВ. Без політики можна тут: https://www.youtube.com/channel/UCQ6DW76UPhBXoXD97J6DyEQ Слідкувати за Радіо НВ можна тут: Facebook: https://www.facebook.com/radioNV.ua Instagram: https://www.instagram.com/radio_NV Telegram: https://t.me/nv_podcasts Читай всі закриті статті розділу НВ Преміум. Перший місяць 1 грн: https://bit.ly/33yDdUa
Підписуйтесь на канал: