Чому місцева влада не піднімає тарифи на газ і несе збитки?

29 ноября 2021, 18:56
1644

Геннадій Зубко, колишній віце-прем'єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України розповів про те, чому проходили перевірки на Електростанціях ДТЕК, які почали оголошувати про ремонтні роботи, чому в країні сформувався дефіцит газу і вугілля та як цей опалювальний сезон переже місцева влада, яка не піднімає тарифи на газ. #радіонв Дивіться інші ефіри цієї програми тут: https://www.youtube.com/playlist?list=PLVuua2p4R2LcjS3wQaDrUqM9Qee2TUjMK Слідкувати за Радіо НВ. Без політики можна тут: https://www.youtube.com/channel/UCQ6DW76UPhBXoXD97J6DyEQ Слідкувати за Радіо НВ можна тут: Facebook: https://www.facebook.com/radioNV.ua Instagram: https://www.instagram.com/radio_NV Telegram: https://t.me/nv_podcasts Читай всі закриті статті розділу НВ Преміум. Перший місяць 1 грн: https://bit.ly/33yDdUa

Підписуйтесь на канал: