У нас найменші запаси вугілля за історію України – Олексій Оржель, ексміністр енергетики

10 ноября 2021, 20:00
1130

Ми увійшли в листопад з найменшими історичними запасами вугілля, - зауважив Олексій Оржель, колишній міністр енергетики та захисту довкілля України. Він вважає, що оскільки не було закуплено вугілля і газ вчасно, у підсумку заплатять українці. У лютому 2022 Україна має показати, що готова від’єднатися від енергосистеми РФ і показати самостійність, додав він. Чого чекати від цієї зими, що буде з тарифами на електроенергію і чим виллється Україні дефіцит вугілля - говоримо з Олексієм Оржелем у програмі Новий вечір. #радіонв #електроенергія Дивіться інші ефіри цієї програми тут: https://www.youtube.com/playlist?list=PLVuua2p4R2LcjS3wQaDrUqM9Qee2TUjMK Слідкувати за Радіо НВ. Без політики можна тут: https://www.youtube.com/channel/UCQ6DW76UPhBXoXD97J6DyEQ Слідкувати за Радіо НВ можна тут: Facebook: https://www.facebook.com/radioNV.ua Instagram: https://www.instagram.com/radio_NV Telegram: https://t.me/nv_podcasts Читай всі закриті статті розділу НВ Преміум. Перший місяць 1 грн: https://bit.ly/33yDdUa

Підписуйтесь на канал: