Як мешканців Дніпра обчистили на 100 млн грн – Що вкрали цього тижня

8 ноября 2021, 14:56
4043

Водоканал у Дніпрі так купив електроенергію, що тепер кожен мешканець міста мусить скинутись по 100 гривень на корупцію. А перед тим ще кілька десятків мільйонів щезло на ремонті рейок. Ціни на різну продукцію в цьому проекті були завищені від двох до десяти разів. Тим, хто виступає проти нових порядків мерії – відключають воду і каналізацію. Останнє відключення підприємствам опонентів мера Дніпра Бориса Філатова сталося тиждень тому. Що вкрали цього тижня – розповідає Олекса Шалайський. #радіонв #ЩоВкралиЦьогоТижня #схеми #шалайський #коррупция Слухайте подкаст Що вкрали цього тижня щоп’ятниці на НВ Подкасти https://podcasts.nv.ua/podcast/158-shcho-vkraly-tsioho-tyzhnia.html Дивіться інші ефіри цієї програми тут: https://www.youtube.com/playlist?list=PLVuua2p4R2LcOrmp-BnoSNq2e9SMF_T3o Слідкувати за Радіо НВ. Без політики можна тут: https://www.youtube.com/channel/UCQ6DW76UPhBXoXD97J6DyEQ Слідкувати за Радіо НВ можна тут: Facebook: https://www.facebook.com/radioNV.ua Instagram: https://www.instagram.com/radio_NV Telegram: https://t.me/nv_podcasts Читай всі закриті статті розділу НВ Преміум. Перший місяць 1 грн: https://bit.ly/33yDdUa

Підписуйтесь на канал: