Одеса: важких хворих на Covid-19 значно більше

5 ноября 2021, 18:49
2661

Порівняно з минулою хвилею захворюваності на Covid-19, яка припала на весну, цього разу кількість пацієнтів з важким перебігом захворювання значно зросла. Про це НВ розповів завідувач "ковідним" відділенням МКЛ №10 в Одесі Володимир Марченко. "Якщо раніше кисневої підтримки потребували 20-30% пацієнтів, то зараз практично всі", – зазначив Марченко. Керівниця БФ "Корпорація монстрів" Катерина Ножевнікова розповіла, що споживання кисню зросло втричі, а рівень забезпечення медичних закладів ліками за протоколом досить низький. Більше дивіться в нашому сюжеті з Одеси. Одеса потрапила до червоної зони 30 листопада і перебуває в лідерах за кількістю випадків захворювання на Covid-19. #нв #коронавірус #covid19 #nv

Підписуйтесь на канал: