У Києві відбувся марш антивакцинаторів
Вранці у середу, 3 листопада, у Києві відбулася акція противників вакцинації від коронавірусу, карантину та запровадження COVID-паспортів. Ситуація з коронавірусом в Україні стрімко погіршується. Минулого тижня в Україні зафіксували абсолютний максимум із початку пандемії - майже 27 тисяч інфікованих. Минулої доби виявили 23 393 нових випадків зараження, 720 осіб померли, 11 937 пацієнтів одужали. З 30 жовтня у червоній зоні карантину перебувають 15 областей: Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Миколаївська, Одеська, Рівненська, Сумська, Херсонська, Житомирська, Івано-Франківська, Київська, Луганська, Львівська, Хмельницька, Чернігівська. #нв #коронавірус #covid19 Київ у червоній зоні з 1 листопада.
Підписуйтесь на канал: