У Києві пройшов Марш захисників та захисниць України

14 октября 2021, 15:25
9089

У Києві в четвер, 14 жовтня, відбувся марш до Дня захисників та захисниць України. До заходу доєдналися сотні людей. Хода на честь 79-ї річниці створення Української повстанської армії, Дня українського козацтва та Дня захисників і захисниць України стартувала о 14:00 біля Київського національного університету імені Тараса Шевченка. У заході взяли участь військові, ветерани війни та сім'ї загиблих. Одночасно проходив Марш нації під егідою Національного корпусу. Мітингувальники тримали фото військових, розгорнули банер з написом «Свободу ветеранам» та запалювали димовухи. Націоналісти планували фінішувати на Банковій, проте на Майдані згорнули прапори та розійшлися після 15:00. У поліції Києва заявили, що під час заходу не зафіксували жодних правопорушень. #нв #nv #маршзахисників

Підписуйтесь на канал: