У Львові пройшла хода «Дякуємо захисникам»
У День захисників та захисниць України, 14 жовтня, вулицями Львова пройшла хода «Дякуємо Захисникам». Колона рушила від пам’ятника Тарасу Шевченку та пройшла до Меморіалу Героїв Небесної Сотні, де вшанували пам’ять тих, хто поклав своє життя за Україну. #нв #маршзахисників #львів
Підписуйтесь на канал: