Це востаннє, коли Росія шантажує всіх газом – Володимир Огризко
В Європі холоднішає, газ все дорожче, і всі розуміють, що це російський шантаж, погоджується Володимир Огризко, колишній міністр закордонних справ України, керівник центру дослідження Росії. Але ця спроба енергетичного шантажу може бути останньою, тому що кожна така криза закінчується стратегічними рішеннями, і в цей раз рішення ЄС може стосуватися заходів забезпечення незалежності континенту від "Газпрому". Також - про бажання президента Зеленського провести Нормандську зустріч ще з Меркель, сценарії в Німеччині після виборів, корисних друзів Кремля в Угорщині і можливість того, що німці все ж замерзнуть і зроблять виняток для ПП-2. #радіонв #НовийВечір #огризко #Газпром #Путин #Россия #Зеленский #СП2 #газ Дивіться інші ефіри цієї програми тут: https://www.youtube.com/playlist?list=PLVuua2p4R2LcjS3wQaDrUqM9Qee2TUjMK Слідкувати за Радіо НВ. Без політики можна тут: https://www.youtube.com/channel/UCQ6DW76UPhBXoXD97J6DyEQ Слідкувати за Радіо НВ можна тут: Facebook: https://www.facebook.com/radioNV.ua Instagram: https://www.instagram.com/radio_NV Telegram: https://t.me/nv_podcasts Читай всі закриті статті розділу НВ Преміум. Перший місяць 1 грн: https://bit.ly/33yDdUa
Підписуйтесь на канал: