Як платити за електрику на 4 млрд менше. Що вкрали цього тижня
Держава змусила Енергоатом продати Укрзалізниці електрику на 4 мільярди гривень дешевше ринкової ціни. 20% від цієї суми можуть потрапити в приватні кишені. Це схема на 800 мільйонів в Укрзалізниці. Що вкрали цього тижня – розповідає Олекса Шалайський. Слухайте подкаст Що вкрали цього тижня щоп’ятниці на НВ Подкасти https://podcasts.nv.ua/podcast/158-shcho-vkraly-tsioho-tyzhnia.html #радіонв #ЩоВкралиЦьогоТижня #схеми #шалайський #коррупция #електрика Дивіться інші ефіри цієї програми тут: https://www.youtube.com/playlist?list=PLVuua2p4R2LcOrmp-BnoSNq2e9SMF_T3o Слідкувати за Радіо НВ. Без політики можна тут: https://www.youtube.com/channel/UCQ6DW76UPhBXoXD97J6DyEQ Слідкувати за Радіо НВ можна тут: Facebook: https://www.facebook.com/radioNV.ua Instagram: https://www.instagram.com/radio_NV Telegram: https://t.me/nv_podcasts Читай всі закриті статті розділу НВ Преміум. Перший місяць 1 грн: https://bit.ly/33yDdUa
Підписуйтесь на канал: