Марш рівності «КиївПрайд 2021» зібрав 7 тисяч людей у центрі столиці
У неділю, 19 вересня, в Києві пройшов Марш рівності - КиївПрайд 2021. За оцінками організаторів, він зібрав до 7 тис. учасників, попри дощову погоду в столиці. З 9:30 до 11:00 учасники ходи збиралися біля Національної опери України та неподалік Золотих воріт, після чого о 11:00 розпочали марш центральними вулицями Києва, дійшовши через вулицю Володимирську до площі Льва Толстого. До них долучилися західні дипломати, зокрема посли Великої Британії, Швеції, Нідерландів в Україні. Їхні опоненти — представники низки правих і релігійних організацій — провели акцію в парку Шевченка «за традиційні сімейні цінності», назвавши гомосексуальність «загрозою нацбезпеці». Обидві акції не перетиналися завдяки оточенню Нацполіції, обійшлося без сутичок і конфліктів. Цього року головна тема КиївПрайду — Країна для всіх. Закони для життя. Держава для безпеки. Його учасники приєдналися до маніфесту, в якому висунули вісім вимог до влади — зокрема про введення в дію законодавства про злочини на ґрунті нетерпимості до ЛГБТ+ та інших груп (законопроект № 5488).
Підписуйтесь на канал: