"Донбас на порозі екологічної катастрофи" — репортаж
На тимчасово непідконтрольних Україні територіях відбувається безконтрольне закриття та затоплення шахт. Це наносить непоправної шкоди екології підконтрольних територій: загрози ризику вибухів, просідань ґрунту, забруднення річок, зниження якості питної води і багато іншого. Донбас вже на порозі екологічної катастрофи. Про те, яка ситуація зараз у Луганській області, ми поспілкувалися із директором шахти Золоте Михайлом Бєліцьким та головою Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексієм Бабченко. У фільмі Атлантида Валентина Васяновича події розвиваються в 2025 році. За сюжетом, до цього моменту війна на Донбасі вже рік як закінчилася, але сам регіон став непридатним для життя через екологічну катастрофу. В реальності такий сценарій може очікувати нас вже протягом найближчих десяти років. Наслідки - незворотні. #nv #нв #донбас
Підписуйтесь на канал: