Зеленський про зустріч з Байденом: не знаю, чи відбулася хімія
Президент України Володимир Зеленський поспілкувався зі ЗМІ, розповівши про підсумки переговорів із президентом США Джо Байденом у Білому домі. Зеленський зазначив, що не відчув негативу з боку Байдена по відношенню до України або влади в країні. «Не знаю, чи відбулася хімія… Зустріч була продуктивна, не завжди в сонячній атмосфері, але така… чоловіча розмова. Від президента чув тільки приємні слова, він розуміє, що складно», — заявив президент. Після переговорів з президентом Байденом Володимир Зеленський вирушив до Капітолію, де вдалося організувати його зустріч з Українським кокусом Конгресу США, ядром двопартійної підтримки України на Капітолійському пагорбі.
Підписуйтесь на канал: