Життя жінок після захоплення влади Талібами
"Талібан" бояться і чоловіки, і жінки, але саме для жінок прихід до влади талібів означає, що їх знову можуть замкнути в будинках і заборонити все, що можна було робити останні 20 років. Розповідаємо, як живуть жінки в Афганістані після захоплення країни талібами.
Підписуйтесь на канал: