Спортсмени переможці Олімпійських ігор повернулися в Україну з Токіо

12 августа 2021, 10:59
604

До Києва повернулися українські спортсмени медалісти Олімпійських ігор. Срібні призерки велогонщиця Олена Старікова та каратистка Анжеліка Терлюга, бронзові призери каратист Станіслав Горуна та легкоатлетка Ярослава Магучіх. Спортсмени також прокоментували обійми Ярослави Магучіх з російською спортсменкою.

Підписуйтесь на канал: