Спортсмени переможці Олімпійських ігор повернулися в Україну з Токіо
До Києва повернулися українські спортсмени медалісти Олімпійських ігор. Срібні призерки велогонщиця Олена Старікова та каратистка Анжеліка Терлюга, бронзові призери каратист Станіслав Горуна та легкоатлетка Ярослава Магучіх. Спортсмени також прокоментували обійми Ярослави Магучіх з російською спортсменкою.
Підписуйтесь на канал: