Найважче бути без тренера – олімпійська медалістка Черкасова про складнощі на Олімпіаді
Українка Алла Черкасова, яка завоювала бронзу у вільній боротьбі на Олімпіаді в Токіо, розповіла про складнощі, з якими зіткнулася на змаганнях. Спортсменка розповіла, що на минулу Олімпіаду її тренер їхав за власний кошт. Цього разу, на змагання поїхати не вийшло через пандемію Covid-19, оскільки в Японії запровадили надзвичайний стан.
Підписуйтесь на канал: