Самокати в Києві: чи треба їх прирівняти до транспорту?
Нещодавно влада Києва та столичні сервіси прокату електросамокатів підписали меморандум, яким передбачене, зокрема, обмеження швидкості цих транспортних засобів. У спеціально визначених зелених, пішохідних та історичних зонах швидкість руху не перевищуватиме 14 км/год. А 5-го липня Верховна Рада зареєструвала законопроєкт, де правила для водіїв самокатів стали ще жорсткішими. Їздити можна тільки з 16 років, потрібно мати на собі шлем та не перевозити вантажі чи інших пасажирів. Чи підтримують такі нововведення пішохіди та водії самокатів — дізнаєтеся з нашого воксу.
Підписуйтесь на канал: