Пожежа в Мексиканській затоці: витік газу на підводному трубопроводі

3 июля 2021, 09:08
17710

У Мексиканській затоці сталась пожежа на підводному трубопроводі у районі бурової платформи мексиканського нафтового родовища Ку-Малуб-Заап. Трубопровід, де стався інцидент, використовує державна нафтогазова компанія Мексики Petroleos Mexicanos (Pemex). Там заявили, що на підводному трубопроводі стався витік газу, який і спричинив пожежу. Витік зафіксували орієнтовно о 05:15 за місцевим часом. Як повідомили в Pemex, уже за 5 годин, приблизно о 10:45, з аварією вдалося розібратися. Наразі, за даними компанії, інформації про постраждалих через витік газу на трубопроводі та пожежу немає.

Підписуйтесь на канал: