Олігархи сховаються в офшорках або запропонують щось для президента | Новий ранок
Олігархи, які десятиліттями звикли ховатися в офшорках, будуть ховатися в офшорках, прогнозує Гліб Вишлінський, виконавчий директор Центру економічної стратегії. Основні положення закону про деолігархізацію, наскільки про них можна судити із заяв керівництва країни, це не системний інструмент саме проти олігархів, а спосіб зниження уразливості влади проти медіа-груп, які їм належать. Чи підходить РНБО на роль третейського судді в питанні - кого вважати олігархом? Чи можна зробити деолігархізацію без ефективної судової реформи і переформатування економічно-корупційних зв'язків? І чи не закінчиться справа лише спрощеним доступом для президента Зеленського на телеканали країни? #радіонв #НовийРанок Слідкувати за Радіо НВ. Без політики можна тут: https://www.youtube.com/channel/UCQ6DW76UPhBXoXD97J6DyEQ Слухати Новий ранок можна тут: SoundCloud https://cutt.ly/vg7ofSm Слідкувати за Радіо НВ можна тут: Facebook: https://www.facebook.com/radioNV.ua Instagram: https://www.instagram.com/radio_NV Telegram: https://t.me/nv_podcasts Читай всі закриті статті розділу НВ Преміум. Перший місяць 1 грн: https://bit.ly/33yDdUa
Підписуйтесь на канал: