У Мехіко обвалився міст метро: загибло більше 20 людей

4 мая 2021, 10:18
6606

У мексиканській столиці Мехіко обвалився міст, яким ішов поїзд метро. В результаті інциденту загинуло більше 20 людей, близько 70 — дістали травми. Інцидент стався о 22:25 3 травня за місцевим часом, повідомляє міністр внутрішніх справ Мехіко Альфонсо Суарес Дель Реал. «Метро рухалося відкритою частиною міської системи швидкого транзиту найновішою лінією 12, також відомою як Золота лінія, коли частина шляхопроводу обвалилася», — повідомив Секретаріат з управління ризиками та цивільного захисту.

Підписуйтесь на канал: