Санкції проти контрабандистів та розмова з Байденом: звернення Зеленського
Володимир Зеленський повідомив про санкції проти топ-контрабандистів, повернення державі стратегічного нафтопроводу та запуск роботи Центру протидії дезінформації. Також Зеленський розповів, що відбулася його перша телефонна розмова з Президентом Сполучених Штатів Джо Байденом. Очільник США запевнив, що Україна ніколи не залишиться наодинці з агресією Росії і ми є братами по зброї.
Підписуйтесь на канал: