Народ проти військових: другий місяць протистоянь у М'янмі
У ніч на перше лютого військові М'янми захопили владу в країні. Вони відсторонили цивільне керівництво та ввели надзвичайний стан терміном на рік. Пояснюємо, чому це сталося та чому в країні другий місяць продовжують гинути люди.
Підписуйтесь на канал: