Андрій Коболєв (Нафтогаз): Монополія Фірташа — головна проблема | Запитання тут ставимо ми

4 марта 2021, 13:00
3886

Голова правління НАК Нафтогаз Україна Андрій Коболєв відповідає на запитання Крістіни Бердинських про те, навіщо державі потрібна «труба Медведчука», чому Облгази і газопостачальні підприємства у власності Фірташа є проблемою газового ринку, чи має держава регулювати ціну на газ для населення, як Навтогаз ділить «Укрнафту» з Ігорем Коломойським та чи є шанс, що проект «Північний потік-2» ніколи не запрацює в програмі «Запитання тут ставимо ми». Слухати Запитання тут ставимо ми можно тут: Apple Podcasts https://cutt.ly/Rhq1MYY Google Podcasts https://cutt.ly/Zhq1N0s SoundCloud https://cutt.ly/ihq11gf Слідкувати за Радіо НВ можно тут: Facebook: https://www.facebook.com/radioNV.ua Instagram: https://www.instagram.com/radio_NV Telegram: https://t.me/nv_podcasts Читай всі закриті статті розділу НВ Преміум. Перший місяць 1 грн: https://bit.ly/33yDdUa

Підписуйтесь на канал: