Чому влада почала боротися з олігархами?
Поки не буде повернень до бюджету України, зарано говорити про серйозну деолігархізацію — вважає політолог Микола Давидюк. Маркерами того, що реальна боротьба з олігархами почалася мають стати судові рішення, посадки та демонополізація тих ринків, за які вони відповідають. Наразі олігархи частково обмежені у своїй мобільності, але не постраждали фінансово. Водночас, санкції є першим кроком до зменшення впливу олігархії, який є найсильнішим в країні. Слухати Новий ранок можно тут: SoundCloud https://cutt.ly/vg7ofSm Слідкувати за Радіо НВ можно тут: Facebook: https://www.facebook.com/radioNV.ua Instagram: https://www.instagram.com/radio_NV Telegram: https://t.me/nv_podcasts Читай всі закриті статті розділу НВ Преміум. Перший місяць 1 грн: https://bit.ly/33yDdUa
Підписуйтесь на канал: