Pfizer чи Спутник V? Що кияни думають про вакцинування від Covid-19
У середині лютого стартує вакцинація від коронавірусу в Україні. Головний санітарний лікар Віктор Ляшко запевняє, що Україна отримає 117 тисяч доз вакцини Pfizer/BioNTech у лютому, а за перше півріччя — від 2,2 до 3,7 млн доз препарату AstraZeneca/Oxford. Чи хотіли б українці вакцинуватися? Ми запитали їх про це на вулицях Києва.
Підписуйтесь на канал: