Дівчина, якій влучили в шию: Олеся Жуковська згадує події на Майдані
Сім років тому, з 18 по 21-е лютого, на Майдані почався найтрагічніший етап Революції Гідності — гинули кілька десятків людей, яких згодом назвали Небесною Сотнею. Олеся Жуковська, яка приїхала на Майдан волонтерити лікаркою, 20-го лютого спіймала снайперську кулю. Куля влучила в шию та пройшла за сантиметр від сонної артерії. До дня вшанування пам'яті героїв Небесної Сотні Олеся розповіла НВ, як боролася за своє життя.
Підписуйтесь на канал: