За що банки знімають комісію при користуванні карткою?

24 декабря 2020, 07:15
783

- За що банки знімають комісію при користуванні карткою? За які операції? - Чому це непрозорий процес? Чому про це не повідомляють відразу? Чому банки замовчують цю інформацію? - Про які суми хоча б приблизно йде мова? - Наскільки ці суми відрізняються в українських банках від того, що беруть європейські? - Чому фіксований тариф – краще для клієнта? Гостя студії – Ірина Малюк, керівниця управління по роботі з приватними особами Слухати Новий ранок можно тут: SoundCloud https://cutt.ly/vg7ofSm Слідкувати за Радіо НВ можно тут: Facebook: https://www.facebook.com/radioNV.ua Instagram: https://www.instagram.com/radio_NV Telegram: https://t.me/nv_podcasts Читай всі закриті статті розділу НВ Преміум. Перший місяць 1 грн: https://bit.ly/33yDdUa

Підписуйтесь на канал: