Бездомні: як з ними бути?
Міста повинні бути комфортними та зручними для всіх містян. В тому числі для бездомних, у яких за різних причин немає помешкання. Про бездомних є багато стереотипів: вони завжди напідпитку, часто навіжені, їм не можна довіряти і тим паче допомагати, адже тоді в них не буде стимулу виправити своє становище. Чому про ці стереотипи треба забути та як саме місто повинно допомагати бездомним, спілкувались з Ольгою Макар, координаторкою організації "Молодь за мир". Слухати ЗручноМіськБуд можно тут: SoundCloud https://soundcloud.com/radio-nv/sets/zruchno Слідкувати за Радіо НВ можно тут: Facebook: https://www.facebook.com/radioNV.ua Instagram: https://www.instagram.com/radio_NV Telegram: https://t.me/nv_podcasts Читай всі закриті статті розділу НВ Преміум. Перший місяць 1 грн: https://bit.ly/33yDdUa
Підписуйтесь на канал: