ЗручноМіськБуд: Чому зникають дерева?

8 декабря 2020, 15:17
451

В містах зникає озеленення: чому потрібно забути про клумби з чорнобривцями, почати рахувати кожне дерево та збирати дощову воду. В містах поступово зникає озеленення: на вулицях лишаються лише квіткові клумби та поодинокі дерева. Так сталось, бо в містах відсутня стратегія озеленення, а до того ж і загалом розуміння того, що озеленення — це інструмент боротьби зі змінами клімату. Треба забути про однорічні чорнобривці, які щороку висаджують навесні, та декоративні дерева. Міста повинні створювати єдину зелену систему, яка вбиратиме в себе воду зі злив, буде очищувати повітря та зменшуватиме температуру в місті. Слухати ЗручноМіськБуд можно тут: SoundCloud https://soundcloud.com/radio-nv/sets/zruchno Слідкувати за Радіо НВ можно тут: Facebook: https://www.facebook.com/radioNV.ua Instagram: https://www.instagram.com/radio_NV Telegram: https://t.me/nv_podcasts Читай всі закриті статті розділу НВ Преміум. Перший місяць 1 грн: https://bit.ly/33yDdUa

Підписуйтесь на канал: