Без кісток: Зомбі-норки, зомбі-мітинг, Богдан+Собчак
Вітаємо на початку Апокаліпсису. З могил піднімаються зомбі-норки, в Офіс президента повертаються чиновники, яких раніше позбувся Зеленський, а на проплачених мітингах повіяло духом Наталії Вітренко. Чим не кінець світу? Огляд найбільш абсурдних політичних подій тижня у програмі “Без кісток” з Богданом Амосовим. Слухати Без кісток можно тут: Apple Podcasts https://cutt.ly/AheMnuA Google Podcasts https://cutt.ly/lheMnLt SoundCloud https://cutt.ly/NheMbR7 Слідкувати за Радіо НВ можно тут: Facebook: https://www.facebook.com/radioNV.ua Instagram: https://www.instagram.com/radio_NV Telegram: https://t.me/nv_podcasts Читай всі закриті статті розділу НВ Преміум. Перший місяць 1 грн: https://bit.ly/33yDdUa
Підписуйтесь на канал: