Оновлення Угоди з ЄС означає, що ми хочемо у «вищу лігу» – Ольга Стефанішина
Співпраця з ЄС у політичній і економічній площині та рух України у бік Альянсу обговорюємо з гостею. Це - Ольга Стефанішина, Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України. Ефір від 01.09.2020
Підписуйтесь на канал: