ОБМІН ПОЛОНЕНИМИ: Як захисників зустріли ВДОМА

26 июня, 16:50
87592

Сьогодні додому повернулись 160 українських воїнів, які перебували у полоні з 2022 року. Серед звільнених – військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники. Вони захищали Україну в Маріуполі, на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках. Журналіст NV Сергій Окунєв зустрів українців, що нарешті повернулись додому. Як це було – дивіться у нашому відео. 👉 Долучайтеся до спонсорства нашого Youtube каналу / @newvoiceua

Підписуйтесь на канал: