Для госпіталізації пацієнтів з Сovid-19 є більше 25 тисяч койко-місць
В Україні є більше 25 тисяч койко-місць у лікарнях для госпіталізації осіб, які захворіли на коронавірус, повідомив в програмі Дмитра Тузова "Новий вечір" головний санітарний лікар Віктор Ляшко. Ефір від 11.06.2020
Підписуйтесь на канал: