ПОРВАЛО труби, ЗАТОПИЛО квартири | Комунальний апокаліпсис у Києві

15 января, 16:10
11437

Комунальна катастрофа сталася в одному з житлових будинків Києва. Через російські обстріли та сильні морози в будівлі не просто замерзла система опалення, її вщент розірвало, а квартири мешканців почало топити. Тепер люди сидять без опалення, світла та з сильно пошкодженими квартирами. Журналіст NV Сергій Окунєв розбирався що сталося в одній зі столичних багатоповерхівок 👉 Долучайтеся до спонсорства нашого Youtube каналу / @newvoiceua

Підписуйтесь на канал: