"Якщо загориться ліс в Чорнобилі - поїдемо". Інтерв'ю з першою жінкою хіміком-рятувальником
Юлія Чернєва має довге чорне волосся, гарну усмішку й трохи соромиться давати інтерв'ю. Зізнається: поки що це — чи не єдине, до чого ще не встигла звикнути на своїй роботі. Вона шістнадцять років пропрацювала у банківській сфері, але у жовтні 2018 року кардинально змінила фах. Тепер вона — перша і поки що єдина на всю країну жінка на посаді хімік-рятувальник у Держслужбі з надзвичайних ситуацій.
Підписуйтесь на канал: