Дніпровська ГЕС витримає ядерний удар

22 марта 2024, 11:16
7547

22 березня 2024 року окупанти завдали удару по Дніпровській ГЕС у Запоріжжі. Гребля зазнала руйнувань, виникла пожежа. Військовий аналітик Ігор Романенко пояснює чому росіяни вирішили бити саме по цьому об'єкту, а також чи можуть окупанти теоретично її зруйнувати. ✔ Підписуйтеся на канал: https://is.gd/oAJrWN 👉Читайте всі закриті статті розділу НВ Преміум. Перший місяць 1 грн: https://bit.ly/2GEepRF 👉 Долучайтеся до спонсорства нашого Youtube каналу https://www.youtube.com/channel/UCFRkqOONCkI5jJ3oYFzJjvA/join 👉

Підписуйтесь на канал: