Лукашенко в СІЗО КДБ зустрівся із заарештованими представниками опозиції
Лукашенко в СІЗО КДБ зустрівся з Віктором Бабарико, колишніми членами його штабу і Координаційної ради.
Про це повідомляє телеграм-канал Пул Першого.
«Конституцію на вулиці не напишеш», — заявив Лукашенко опозиціонерам.
Він 4,5 години спілкувався з представниками опозиції, які перебувають у СІЗО.
Зміст бесіди, згідно з повідомленням, учасники «спільним рішенням залишили в таємниці».