Лукашенко в СІЗО КДБ зустрівся із заарештованими представниками опозиції

10 жовтня 2020, 17:06

Лукашенко в СІЗО КДБ зустрівся з Віктором Бабарико, колишніми членами його штабу і Координаційної ради.

Про це повідомляє телеграм-канал Пул Першого.

«Конституцію на вулиці не напишеш», — заявив Лукашенко опозиціонерам.

Він 4,5 години спілкувався з представниками опозиції, які перебувають у СІЗО.

Реклама

Зміст бесіди, згідно з повідомленням, учасники «спільним рішенням залишили в таємниці».

Показати ще новини