LOL
Окупанти п’ють брудну воду з калюж, погрожуючи «пригостити» нею командирів — відео
Якщо раніше російські загарбники скиглили через відсутність нормального озброєння і боєприпасів, то зараз не можуть домогтися від командування навіть підвезення питної або хоча б технічної води.
30 квітня 2024, 09:32