Події
На Чернігівщині чиновник вимагав гроші у підлеглих. Суд засудив його до семи років ув’язнення
Суд у Чернігівській області засудив до семи років позбавлення волі колишнього чиновника Державної виконавчої служби.
3 грудня 2021, 12:47