Події
Окупанти чотири рази відкривали вогонь по позиціях ООС
У понеділок, 4 лютого,
російсько-окупаційні війська чотири рази порушили режим припинення вогню на
Донбасі, втрат серед українських військових не було.
4 лютого 2019, 18:52