Олімпіада-2106
Олімпіада-2016: Українські тенісистки та сестри Вільямс програли свої матчі
В першому колі тенісних змагань в рамках Олімпійських ігор в Ріо дует українських спортсменок Ольга Савчук – Еліна Світоліна в драматичному поєдинку програв дуету Андреа Главачкова – Люсі Градецька з Чехії. Про це повідомляє Укрінформ
8 серпня 2016, 06:07