Геополітика
«Відчула себе самотньою як жінка і європейка». Очільниця Єврокомісії розповіла про скандал з кріслами в Анкарі
Очільниця Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн заявила, що відчула себе ображеною і самотньою як жінка і європейка після протокольного скандалу під час візиту до столиці Туреччини Анкари. Про це повідомляє пресслужба Єврокомісії.
26 квітня 2021, 21:47