Події
Без вікон в -15°. Як живуть у київській багатоповерхівці, зруйнованій російською ракетою
13 грудня 2023 року уламки російської балістичної ракети впали навпроти багатоповерхівки у Дніпровському районі Києва. Минув місяць — мешканці будинку живуть без вікон, без газу і з ледь теплими батареями в морози. «Люди залишаються, тому що їм нікуди йти», — каже місцева жителька Тетяна Логвиненко в інтерв'ю NV. Столична влада не поспішає з відновленням нормальних умов життя.
17 січня 2024, 11:18