Культура
Провів місяць в лікарні. Співак Jeremih вилікувався від коронавірусу
Американський R&B-виконавець Jeremih, який був госпіталізований з важким випадком Covid-19 і провів місяць в лікарні, нарешті був виписаний з медустанови в Чикаго.
9 грудня 2020, 13:07